Wilson PRO STAFF RF97 V13.0

Nový produkt

Doprava zdarma Akce -26%
Wilson PRO STAFF 97 CV 2019 Zvětšit

Kód : WR043711

Raketa je BEZ VÝPLETU, nabízíme vypletení elektronickým vyplétacím strojem WILSON BAIARDO.

CHCI VYBRAT VÝPLET RAKETY

More details

Dostupnost: SKLADEM / Dnes odesíláme Zboží je k dispozici na naší prodejně. Můžete si ho ihned vyzvednout osobně nebo zvolit některý ze způsobů dopravy. Při objednávce přijaté do 11:00 zboží odesíláme tentýž den. Vyberte variantu
  • 3

6 209 Kč


Běžná cena: 8 390 Kč

-26%

Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma!

Tenisová raketa Wilson Pro Staff RF 97 v13.0 pro zkušené a závodní hráče je osobní raketou Rogera Federera s vynikající přesností a kontrolou. Nová verze drobnými detaily v designu vzdává hold ikonické řadě raket Pro Staff z dob Peta Samprase. Použitý materiál Braided Graphite si zachovává typické vlastnosti jako mimořádnou přesnost, kontrolu a stabilitu.

Raketa profesionálů

Tato verze rakety Pro Staff je osobní raketou Rogera Federera a poskytuje nejvěrohodnější zážitek z profesionálního tenisu ze závodních raket na trhu. Hmotnost 340 g bez výpletu je bezprecedentní, stejně jako extrémní vyvážení do ruky na 305 mm pro lepší kontrolu tak těžkého rámu. Inovovaný grafitový materiál Braided Graphite má jednotlivá vlákna napletená pod úhlem 45° pro co nejčistší pocit ze hry.

Podepsáno Federerem

Raketa je z výroby podepsána Rogerem Federerem, který tímto stvrzuje mimořádné kvality rámu a jeho originální specifikace. Raketa má několik dalších vychytávek oproti běžné verzi Pro Staff. Předně je to kožený grip s původní hranatou čepičkou na konci, díky které si Roger Federer snadněji během hry najde úchop, který zrovna pro svoji hru potřebuje. Hustší vzor pletení oproti předchozí verzi přidává na přesnosti a citu.

Raketa pro fajnšmekry

Ať už jste profesionální hráč či náruživý fanoušek Rogera Federera, pak je vaší povinnostní si s touto raketou alespoň jednou v životě zahrát. Verze rakety Pro Staff  RF Autograph je nejbližší specifikací závodního rámu ze všech dostupných raket na trhu. Mimořádná hmotnost 340 g bez výpletu je náročná na techniku hry, ale odvděčí se vám úžasným zrychlením míčku a přesností z říše snů. Je to raketa, která skvěle poslouží také jako sběratelský kousek či dárek pro skalní fanoušky Rogera Federera, potažmo tenisu jako takového.

Parametry:

  • Menší hlava rakety o velikosti 626 cm2 pro velmi přesnou hru
  • Standardní délka rakety 685,8 mm pro dospělé
  • Hmotnost 340 g (bez výpletu) potěší zkušené a výkonnostní hráče svojí razancí a stabilitou
  • Vyvážení 305 mm (bez výpletu) pro bezprecedentní kontrolu
  • Braided Graphite + Kevlar nabízí výborný poměr mezi tuhostí a pružností
  • Vzor strun 16x19 (těsnější) poskytuje vynikající přístup ke spinu a přesnost
  • Styl hry: mimořádně přesná a razantní celodvorcová hra
  • Pro koho je: zkušené a závodní hráče na nejvyšší úrovni tenisu

Recenze Wilson Pro Staff RF 97 v13.0

Přečtěte si obsáhlou recenzi tenisové rakety Wilson Pro Staff RF 97 v13.0, a zjistěte si tak o něm co nejvíce informací.

Ikonická Pro Staff

Konstruktéři a designéři se u třinácté verze rakety Pro Staff rozhodli vzdát hold starším modelům z éry Peta Samprase. Horní část hlavy rakety ukazuje obnažený grafitový materiál v celé své kráse. Zároveň jsou tímto místem vedeny šedé a stříbrné linky, které odkazují na design původních raket Pro Staff. Linky se objevují také na krčku rakety. Zbytek rámu je černý v matném pogumovaném provedení s lesklým nápisem Wilson na krčku rakety.

Více citu a přesnosti

Nový způsob pletení grafitových a kevlarových vláken Braided Graphite 45 pod úhlem 45° dodává raketě více stabilitycitu a přesnosti

Více stability

Legendární stabilizační systém hlavy rakety od Wilsonu nese název PWS - Perimeter Weighting System. Toto rozšíření rámu hlavy rakety ve střední části vylepšuje torzní tuhost hlavy rakety a zabraňuje nechtěnému kroucení rámu při úderu. Výsledkem je větší stabilitakomfort a cit.

VýpletNe
Vyvážení305 mm
Velikost hlavy626 cm2
Hmotnost340 g
Délka686 mm
Vzor výplety16 x 19