Wilson PRO STAFF 97L CV

Nový produkt

Doprava zdarma Akce -30%
Wilson PRO STAFF 97L CV Zvětšit

Kód : WRT73921

Raketa je BEZ VÝPLETU, nabízíme vypletení elektronickým vyplétacím strojem PACIFIC.

CHCI VYBRAT VÝPLET RAKETY

More details

Dostupnost: SKLADEM / Dnes odesíláme Zboží je k dispozici na naší prodejně. Můžete si ho ihned vyzvednout osobně nebo zvolit některý ze způsobů dopravy. Při objednávce přijaté do 11:00 zboží odesíláme tentýž den. Vyberte variantu
  • 3

4 543 Kč


Běžná cena: 6 490 Kč

-30%

Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma!

Tenisová raketa Wilson PRO STAFF 97L CV patří do rodiny oblíbené řady tenisových raket pro zkušené a výkonnostní hráče. Na vývoji raket Pro Staff se podílela jedna z největších legend bílého sportu Roger Federer.

Základní parametry :

  • Velikost hlavy 626 cm2 vyžaduje trochu umu pro trefení míčku, ale o to přesnější oproti konkurenci je
  • Raketa se řadí do kategorie středně lehkých díky hmotnosti 290 gramů bez výpletu
  • Vyvážení 325 mm směřuje do ruky a výborně kontroluje umístění míčku
  • Raketa se pyšní standardní délkou 685 mm
  • Výplet představuje vzorek 19×16


Když nemůžeš, tak přidej
Podlamují se vám kolena únavou a ždímete ze sebe poslední zbytky sil? Nic se neděje, s technologií Countervail budete mít stále kontrolu nad tím, kam míček poletí. Zbrusu nový patentovaný materiál bere zodpovědnost za energii vloženou do míčku na sebe a vy tak vydržíte déle na vrcholu sil.

Statistika nuda je, má však cenné údaje
Podle srovnání s dalšími modely raket Wilson ušetříte až 10 % energie, díky čemuž trefíte o 11 % více míčků. Pokud se cítíte opravdu unavení, klesá vám koncentrace, dochází síla a míčky létají do outu. S Countervail však v takové situaci získáte o 40 % lepší kontrolu nad údery a nevynutíte si tolik chyb. K nižší únavě pomohou také o 30 % snížené vibrace.

Využívají jej i letci na Tour de France

Countervail sice teprve vstupuje na tenisové dvorce, ale v dalších odvětvích už stihl sklidit vavříny. V extrémních podmínkách jej používá letecký průmysl a jezdci na Tour de France využívají technologie v rámu svých kol během nejbrutálnějších etap pro snížení únavy a šetření energie.

Sbírejte body na síti
Raketa získala moderní vzhled a především se oproti předchůdkyni dočkala odlehčení. Díky tomu hráč snadněji švihne a rychleji reaguje na údery soupeře. Raketu proto ocení hráči, kteří se rádi pohybují uvnitř dvorce a za vítězným míčkem se nebojí vyrazit ani na síť.

VýpletNe
Vyvážení325 mm
Velikost hlavy626 cm2
Hmotnost290 g
Délka685 mm
Vzor výplety19 x 16