Wilson BLADE 98 CV

Nový produkt

Doprava zdarma Akce -35%
Wilson BLADE 98 CV Zvětšit

Kód : WRT73351

Raketa je BEZ VÝPLETU, nabízíme vypletení elektronickým vyplétacím strojem PACIFIC.

CHCI VYBRAT VÝPLET RAKETY

More details

Dostupnost: SKLADEM / Dnes odesíláme Zboží je k dispozici na naší prodejně. Můžete si ho ihned vyzvednout osobně nebo zvolit některý ze způsobů dopravy. Při objednávce přijaté do 11:00 zboží odesíláme tentýž den. Vyberte variantu
  • 4

4 254 Kč


Běžná cena: 6 544 Kč

-35%

Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma!

Traketa Wilson Blade 98 navržena pro hráče, kteří hledají lehkou a dobře ovladatelnou raketu se silnými údery pro jejich útočnou hru.

Rám rakety je vyroben z kombinace grafitu a čediče - vysoký výkon a výborný cit. Technologie Parallel Drilling poskytuje dramatické zvětšení sweetspotu a tím hráči dodává větší míru odpuštění nepřesných úderů. Výplet rakety je také konzistentnější a vydrží déle. Raketa využívá technologii Spin Effect Technology, což je první systém, který skutečně zvyšuje rotaci míčku, aniž by hráč změnil způsob švihu.

Raketa je vybavena technologií Countervail, s inovativní karbonovou vrstvou v rámu rakety se materiál Countervail stará o maximální přenos energie hráče a snižuje tím svalovou únavu a zkracuje regeneraci. Technologie X2 Ergo v držadle rakety optimálně přizpůsobí tvar rukojeti, která zajistí lepší cit při obouručním bekhendu. Tím hráč lépe dosáhne razantních úderů a švih je plynulejší.

Základní parametry :

                  

Kolekce:Blade 2017
Technologie:Countervail, Parallel Drilling, Spin Effect, X2 Ergo
Hmotnost rakety:304 g
Délka rakety:690 mm
Tvrdost:ra
Velikost hlavy:632 cm2
Vyvážení rakety:325 mm
Vzor výpletu:16 x 19
Složení:Graphite + Čedič, karbon
Výplet:Ne
VýpletNe
Vyvážení325 mm
Velikost hlavy632 cm2
Hmotnost304 g
Délka686 mm
Vzor výplety16 x 19