Chrániče a vesty

Je zde 12 produktů
Zobrazit 1 - 12 z 12 položek

Filtrovat podle:

Výrobce
 • Salming Atilla Goalie Gloves
  SALMING-18F_5AGG-XS

  Nový model brankařských rukavic Salming Atilla Goalie Gloves jsou prémiové rukavice určené pro pravidelné používání. Rukavice ochrání vaše prsty a klouby v soubojích o balonek.

  1 399 Kč
 • Salming Core Goalie Gloves
  SALMING-17F_5GCOG-XS

  Pohodlné brankářské rukavice za velmi příznivou cenu.

  899 Kč
 • Salming Core Knee Pads
  SALMING-18F_5PGKCB-XS

  Chrániče kolen jsou pro florbalové brankáře naprostou nezbytností, stejně jako je důležitá maska. Salming Core Kneepads nechrání hlavu a obličej, ale kolena … chytat bez dobrých chráničů kolen je na tento kloub obrovským náporem.

  1 649 Kč
 • Salming Hawk Goalie Gloves
  SALMING-18F_5HGG-XS

  Pohodlné brankářské rukavice za velmi příznivou cenu.

  899 Kč
 • Salming ProTech Core LS Goalie Jsy
  SALMING-18F_5PCLSJ-XS

  Závodní přilnavá brankářská vesta s dlouhým rukávem. Základem je funkční textílie, která má na sobě ochranné prvky. Vhodná pro začínající i pokročilé brankáře.

  1 699 Kč
 • Salming ProTech Elbowpads
  SALMING-18F_5PTE-XS

  Základem pro tyto chrániče loktů Salming Protech Elbowpads jsou lehké a prodyšné funkční „rukávy“ se samotnými chrániči loktů, které využívají inovativní EVA polstrování pro maximální pohyblivost a prodyšnost.

  899 Kč
 • Salming ProTech Goalie Shorts
  SALMING-18F_5PGSJS-S

  Druhá generace přilnavých ochranných šortek pro brankáře. Novinkou na tomto modelu Salming Protech Goalie Shorts je odjímatelný suspenzor umístěný přímo v kapse v rozkroku kalhot. Oproti kombinaci šortky + suspenzor je tato varia

  1 289 Kč
 • Salming ProTech Jock Strap
  SALMING-18F_5GPJS-JR

  Již lety prozkoušený florbalový suspenzor Salming Jockstrap je ve vnitřní části pokrytý hladkou a lehkou polyesterovou tkaninou s houbovým pěnovým polstrováním. Samotná plastová část je vyndavatelná. Vylepšené je také připevnění

  699 Kč
 • Salming ProTech Kneepads
  SALMING-18F_5PTK-XS

  Nově vyvinuté chrániče kolen, které se přesně přizpůsobí tvaru vašeho kolene, jsou velmi ohebné a hladké. Polstrování se dá z kolene vyjmout a samotný „rukáv“ vyprat. Od letošní sezóny se dají dokoupit náhradní polstrování do těc

  2 299 Kč
 • Salming Protech Pro Goalie LS Jsy
  SALMING-18F_5PGVN-S

  Profi model brankářské vesty od značky Salming. Oproti svému alternativnímu modelu Core je tento model více polstrovaný a má mnoho propracovaných detailů. Doporučujeme všem brankářům, co chytají vyšší soutěže. Polstrování je vypl

  2 749 Kč
 • Salming ProTech Throat Protection
  SALMING-18F_5PTP

  Úplně nová část výzbroje, díky které se můžete cítit ještě bezpečněji. Ochranný límec je zcela hladký a pohodlný, a to především proto, že je vyroben ze 100% mikrovlákna. Zapínání je na suchý zip.

  669 Kč
 • Salming Travis ProGrip Gloves
  SALMING-17F_5TPG-XS

  Moha sezónami prozkoušené brankářské rukavice s hladkou semišovou dlaní pokrytou silikonovými proužky pro lepší přilnavost balonku.

  1 399 Kč

  Chrániče a vesty